Про садибу

Гірська річка неподалікВи й досі в пошуках, де відпочити в Карпатах? Бажаєте усамітнитись або ж плануєте відпочинок з дітьми чи компанією? Прекрасною альтернативою відомим курортним закладам та закордонним мандрівкам стає відпочинок у селі… так, саме в українському карпатському селі!

Сільський зелений туризм привабливий для людей всіх категорій, як дорослих, так і дітей, адже для гостей приватної садиби пропонується різноманітний спектр послуг та дозвілля.

Приватна садиба «Дарваїв Кут» розташована в передгір’ї Карпат, в мальовничому бойківському селі Старий Мізунь, на Долинщині. Поруч – гірські каскади річок, живописні краєвиди, гори та ліси, багаті на екологічно-чисті гриби, ягоди та лікарські рослини.

«Дарваїв Кут» надає послуги з проживання, харчування та різноманітного відпочинку. Для комфортного розміщення мандрівникам пропонуються два індивідуальні котеджі, загальною місткістю до 6 осіб кожен. Котеджі повністю виконані з дерева, обладнані меблями з натуральної сировини та всіма зручностями.

Також, до послуг відпочиваючих надається один двохкімнатний номер з притаманним бойківському стилю інтер’єром. Номер з усіма зручностями розрахований на чотири особи, присутній окремий вхід від.

На території приватної садиби є чим зайнятись! Тут є дві зручні альтанки з мангалом, гойдалка, гамак, дитячий майданчик, літній басейн, альпійські гірки та фонтан. А любителям активного відпочинку нам теж є що запропонувати! Пішохідні походи в гори, поїздки по бездоріжжю на автомобілі УАЗ, різноманітні екскурсії на будь-який смак, а саме: подорож вузькоколійкою «Карпатський трамвай», відвідування унікального інтерактивного Центру Спадщини Вигодської вузькоколійки, дегустаційний екскурс в медоварню «Чорна бджола», відвідування овечої ферми «Дубовий Кут», міні-ферми свійських тварин, атракція «Кузня», «Сон на вуликах», подорож стежками та лабіринтами «Скелі Довбуша» та ще багато цікавинок!

Як відомо, бойки завжди вирізнялись своїм етносом, культурою та гостинністю. Тому, саме тут, в приватній садибі «Дарваїв Кут» Ви матимете можливість відпочити, оздоровитись, познайомитися з традиціями та культурою цієї місцевості, а також споживати продукцію, яка вирощується безпосередньо в особистому господарстві та готується у відповідності бойківських традицій.

Не зволікайте, пакуйте валізи! Гостинно запрошуємо в «Дарваїв Кут»!